Form

Garanti Şartları

HavuzOnline ürünleri, Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürünler, içeriğinde belirtilen saklama koşullarında ve şartlarda saklandığı müddetçe üretici garantisi altındadır.


HavuzOnline, ürün saklama süreleri uyumu konusunda standartlara uygun vakum ve pvc ambalaj sistemi kullanır. Gıda ürünleri üretim hatası olabilecek durumlar dışında tüketici tarafından satın alındıktan sonra da iade kabul edilemez.


Ürünlerimizin teslimatı anlaşmalı kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Türkiye merkezi illerine ortalama 24 saat içinde kargo firmaları tarafından teslimat yapılabilmektedir. (Doğu bölgeleri ve merkez dışı noktalar hariç. Daha ayrıntılı bilgi için kargo firmalarından da bilgi isteyiniz.)


Ürünlerimiz bu teslimat süresince dayanıklılık gösterecek şekilde paketlenip gönderilmektedir. Cuma günü saat 17:00' dan sonra ve hafta sonu (C.tesi-Pazar) verilen siparişler için bir sonraki gelen iş günü işlem yapılmaktadır. EFT ödemelerinde de hesaplarımıza geçtiği görüldükten sonra siparişleriniz işleme konulduğu için haftasonu işlem yapılamayacağı bilgisi unutulmamalıdır.

İndirimli Ürünler