Form

Yeni üye ol

Üye Bilgileri* Zorunlu Alanlar

Sitemize çok kısa süre içinde üye olarak alışveriş yapabilirsiniz. Üyelik işlemleri ücretsizdir. Bir defaya mahsus üye olduktan sonra siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Üyelik tipi *
Bireysel Kurumsal
Cinsiyet *
Bay Bayan
E-Mail Adresi *
Şifre *
Şifre Tekrar *
Üye Adı *
Üye Soyadı *
Telefon *
Cep Telefon
Şehir *
İlçe *
Bizi nereden duydunuz ? *
 
E-mail yolu ile duyurulardan haberdar olmak istiyorum.
 
SMS yolu ile duyurulardan haberdar olmak istiyorum.
 
ÜYE KAYDET

Bu üyelik sözleşmesi, "Netram Sanal Mağazacılık ve İnternet Hizmetleri" kuruluşu olan; www.havuzonline.com online satış mağaza web sitesi ile bu alışveriş sitesine üye olan kişi veya tüzel kişiler arasındadır. İş bu sözleşmede hizmeti veren taraf olarak Netram Sanal Mağazacılık ve İnternet Hizmetleri.' nin adı www.havuzonline.com, hizmeti alan karşı taraf ise ÜYE olarak anılacaktır.

Üyelik sözleşmesinin amacı; Sitemizden alışveriş yapabilmek ve farklı avantajlardan yararlanabilmek için sitemize üye olunması gerekmektedir. Bu üyelik aynı zamanda sistemlerimiz üzerinde bir cari hesap tanımı oluşmasını sağlayacak ve eski siparişleriniz , kayıtlı sepetiniz gibi site özelliklerini yönetip bir çok konuda alışverişlerinizde size yardımcı olabilecektir.


Üye olabilmek için www.havuzonline.com 'a girmeniz ve ana sayfada ana kategori menüsünün hemen üzerindeki "Yeni üye Ol" linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan ekrandaki bilgileri doğru şekilde doldurduktan sonra "Üye Ol" linkine tıklayarak sisteme üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik esnasında sizden alınan Cep telefonu, mail adresi gibi bilgiler alıverişleriniz hakkındaki tüm bilgileri sizinle paylaşacağımız irtibat noktaları olacağı için yanlış bilgi girilmediğinden emin olunuz.


Diğer detay ve bilgiler; Sitemize üye olup işlem,alışveriş yapmaya hak kazanan ÜYE, sözleşme kurallarına uymayı kabul etmiş sayılır. www.havuzonline.com, sitesine üye olan her ÜYE' ye alışveriş ve çeşitli imkanlar sunar. Her ÜYE, bir mail adresini kullanarak sisteme üye kaydını yaptırıp bir şifre alır ve bu şifre ile giriş yapıp işlemlerini gerçekleştirir. Bir mail adresi ile birden fazla üyelik yapılamaz. Üyelikte alınan şifre ÜYE tarafından belirlenir ve dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Bu şifre ÜYE' ye özel olduğundan gizlenmesi, korunması ve başkalarının eline geçmesinden tamamen ÜYE taraf sorumludur.


www.havuzonline.com, bilgisayar sistemleri ve yazılımlardaki açıklar veya kişisel diyaloglar gibi çeşitli nedenler yada belirlenemeyen nedenlerden dolayı şifrenin ele geçmesinden kesinlikle sorumlu tutulamaz. ÜYE tarafı, www.havuzonline.com'a üye olurken vermiş olduğu bilgilerin doğruluğundan mesuldür. Eksik yada yanlış belirtilen her türlü bilginin vereceği aksaklık veya zararlardan ÜYE sorumludur, www.havuzonline.com sorumlu değildir.


Sitede verilen tüm hizmet ve servislerin yazılım yayın hakları www.havuzonline.com' a aittir. ÜYE ise, bu hizmetleri kullanırken başkalarına göndereceği, yazacağı veya bilgilendireceği her türlü içeriğin sorumluluğunu kabul etmiş sayılır. Bu konuda oluşacak maddi manevi zararların temininin ÜYE kendisine ait olduğunu kabul eder.


Ayrıca verilen bu servis ve hizmetlere yazılımsal yada başka dolaylı şekillerde müdahale edip istek dışı sonuçlara sebebiyet vermesinden de ÜYE tarafı sorumludur. Bu konuda www.havuzonline.com 'a gelecek zararları da kabul ettiğini taahhüt eder. ÜYE tarafı, aşağıda sıralanmış yasakları gerçekleştirmesi durumunda belirtilen her türlü maddi manevi zararı ödeyeceğini, karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

Yeni Ürünler

Çok Satanlar

İndirimli Ürünler